« Katalog stron / Kredyty / dla firm

  :: Dodaj stronę  


» Kredyty na inwestycje

Kredyty na inwestycje Portal dla ludzi, którzy chcą by ich firma się rozwijała. Jak zdobyć fundusze na inwestycje. Przykładowe oferty banków. Kredyty inwestycyjne, hipoteczna dla firm i kredyty pomostowe. Jak uzyskać dotacje z Unii Europejskiej na inwestycje, jakie warunki trzeba spełnić. Leasing dla firm, rodzaje leasingu.
PageRank: 3 - wieciej: Kredyty na inwestycje
http://www.kredytinwestycyjny.com.pl/ | link nie działa/spam?


» Kredyty na inwestycje

Kredyty na inwestycje Aby otrzymać kredyt inwestycyjny firma musi wykazać, że posiada już część nakładów finansowych oraz udowodnić, że planowane przedsięwzięcie będzie przynosić zyski. Z tego typu kredytów korzystają zarówno duże, średnie, jak i małe firmy. Oczywiście w każdym przypadku zakres inwestycji i wysokość kredytu są różne. O pożyczkę starają się też często dopiero powstające firmy, które maja ambitne plany rozwijania własnej działalności.
PageRank: 2 - wieciej: Kredyty na inwestycje
http://www.kredytydlafirm.net.pl/ | link nie działa/spam?


» Dotacje unijne dla firm

Dotacje unijne dla firm Maksymalne wielkości kredytu konsolidacyjnego bez hipoteki są mniejsze niż wysokości kredytu hipotecznego. Kredyt studencki, program rodzina na swoim, kredyt z dopłatą na inwestycję i kredyt termomodernizacyjny to odmiany kredytu preferencyjnego. Można wyróżnić następujące rodzaje pożyczek pod zastaw: pożyczka lombardowa, pod zastaw mieszkania, lokaty, pojazdu bądź polisy.
PageRank: 0 - wieciej: Dotacje unijne dla firm
http://www.dotacje-unijne-dla-firm.com.pl/ | link nie działa/spam?

  strona:  1 |


Hosting by dsl.pl, powered by Reklama w internecie tadu.pl i Katalog qlWeb rss feed